KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16197120

nr 1619 7120

Gunnar Notini

(1883-1952), Sverige

Pastell, Signerad, skymning, 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 25x33 cm

Gunnar Notini, svensk tecknare och skulptör född 1883, död 1952.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 13 maj 2024
kl 20:59:26

Gunnar Notini

Läs mer om Gunnar Notini